• EN
دوشنبه, 27 خرداد 1398
 • ساعت : ۱۴:۲۰:۳۲
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ 
 • کد خبر : ۲۶۷۵
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
استان سمنان در خدمات رسانی نوروزی خوش درخشید
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: استان سمنان در نوروز امسال و در خدمت رسانی به مردم خوش درخشید.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: استان سمنان در نوروز امسال و در خدمت رسانی به مردم خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، آیت ا...«سیدمحمد شاهچراغی» امروز و در دیدار با اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان، افزود: ستاد سفر ستاد خدمت، محبت و مهمان نوازی است.

وی با قدردانی از خدمات ارایه شده توسط اعضای ستاد خدمات سفر استان سمنان، گفت: خدمات خوبی در مسیر استان به زائران حرم مطهر امام رضا(ع) ارائه شد و عبور این زوار، ظرفیت بزرگ معنوی برای استان است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه دین اسلام، دین محبت، دوستی و عشق است، افزود: مسافران نیاز به محبت دارند و در صورت خدمات رسانی شایسته اقامت بیشتری در استان خواهند داشت و مبلغان استان می شوند.

امام جمعه سمنان خواستار معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های میراث فرهنگی به مسافران و به ویژه مردم استان شد.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت های کمیته های 9 گانه خدمات سفر در استان سمنان، در ایام نوروز امسال گفت: با توجه به خدمات ارائه شده، استان سمنان امسال به مقصد سفر بسیاری از مسافران تبدیل شد.

«مهدی جمال» با اشاره به رشد 37 درصدی اقامت مسافران نوروزی در هتلهای استان سمنان، افزود: میزان اقامت مسافران در استان تا چهار شب نیز افزایش یافت.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با قدردانی از انسجام تمامی کمیته های ستاد سفر در خدمات رسانی به مردم، گفت: دبیرخانه دائمی خدمات سفر در استان سمنان راه اندازی شده است.

رئیس کمیته خدمات اسکان و رفاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان نیز در این دیدار گفت: استان سمنان امسال کارنامه خوبی در پذیرایی از مسافران نوروزی داشت و دارالمرحمه بودن استان سمنان پر رنگ تر شد.

«محمد دستورانی» با اشاره به اسکان 170 هزار نفر روز در تاسیسات زیر نظر آموزش و پرورش استان سمنان در ایام نوروز، افزود: اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان سمنان در نوروز امسال و در مقایسه با پارسال 35 درصد افزایش یافت.

«نوید دانایی» رئیس کمیته بهداشتی، سلامت، محیط زیست و خدمات امداد و نجات ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان نیز گفت: به رغم افزایش دو برابری تردد در جاده های استان سمنان در ایام نوروز امسال  و در مقایسه  با مدت مشابه سال قبل، تصادفات جاده ای 47 درصد و فوتی در بیمارستانهای استان 50 درصد کاهش یافت.

«جعفر معینیان» رئیس کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان نیز با قدردانی از خدمات ارائه شده توسط تمامی کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان، گفت: میراث فرهنگی استان سمنان در نوروز امسال خوش درخشید.

«احسان منصور کیایی» رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر استان سمنان نیز میزان تردد در ایام نوروز در محورهای مواصلاتی استان را 11 میلیون و 600 هزار تردد اعلام کرد.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان نیز در این دیدار از توزیع 370 تن سیب و 710 تن پرتغال در ایام نوروز امسال و در سراسر استان خبر داد و گفت: بیش از 500 تن مرغ گرم در استان در ایام نوروز توزیع و قیمت مرغ کنترل شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  آخرین بروزرسانی سایت : 1398/03/27 14:15

  5.3.6.0
  V5.3.6.0